Bydgoszcz - informacje, imprezy, zdjęcia, wywiady, aktualności, wideo, ogłoszenia, katalog firm, forum dyskusyjne, wiadomości - WaszaBydgoszcz.pl
Środa, 15 08 2018 r.         Imieniny: Marii, napoleona, Stelii
Aktualnie
min: 12ºC, max: 21ºC
pogodnie
pogodnie
Czwartek
min: 13ºC, max: 26ºC
niewielkie zachmurzenie
niewielkie zachmurzenie
Piątek
min: 16ºC, max: 28ºC
pogodnie
pogodnie
Sobota
min: 14ºC, max: 28ºC
niewielkie zachmurzenie
niewielkie zachmurzenie

Aktualności

Pijani kierowcy poniosą kary
Pijani kierowcy poniosą kary

Przez weekend, w czasie trwania „Akcji Znicz 2010”, policja w Bydgoszczy i całym województwie zatrzymała prawie setkę pijanych kierowców, stwarzających niebezpieczeństwo na drogach.

Prócz policji, w działaniach mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa w Święto Zmarłych brała udział również straż pożarna oraz żandarmeria wojskowa. Cmentarze, na którym odnotowano najwięcej odwiedzających, były patrolowane z powietrza przez specjalnie do tego celu przeznaczone samoloty. Policja patrolowała tereny również w nieoznaczonych radiowozach. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo osobom udającym się na groby swoich bliskich.

Sama „Akcja Znicz” trwała od piątkowego popołudnia, gdy odnotowano wzrost ruchu na ulicach województwa, aż do niedzieli rano. W tym czasie, pomimo nadzoru policyjnego, wydarzyło się kilkanaście wypadków, w którym dwie osoby zginęły, zaś 17 zostało rannych. Wszyscy z 97 złapanych, pijanych kierowców zostaną postawieni przed sądem w stan oskarżenia.

Galeria zdjęć

Dodano: 2 listopada 2010 przez Administrator, liczba wyświetleń: 2808.

Komentarze

Brak komentarzy.

wiadomości: 279 | zdjęć: 0 | wydarzeń: 0 | użytkowników: 14 | postów: 0 | firm: 1 | ogłoszeń: 1
48 gości
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) Portal WaszaBydgoszcz.pl | 2010-2015

Poprawny CSS! Statystyki Xannstat