Środa, 26 09 2018 r.         Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Aktualnie
min: 11ºC, max: 13ºC
przewaga chmur
przewaga chmur
Czwartek
min: 11ºC, max: 19ºC
pochmurno
pochmurno
Piątek
min: 4ºC, max: 15ºC
pochmurno
pochmurno
Sobota
min: 4ºC, max: 14ºC
pogodnie
pogodnie

Aktualności

Bydgoska Masa Krytyczna
Bydgoska Masa Krytyczna

Choć sama nazwa wydarzenia przywodzi na myśl występ zespołu metalowego albo rockowego, w wydarzeniu chodzi o coś zupełnie odmiennego – Bydgoska Masa Krytyczna  to stowarzyszenie, którego zadaniem jest dbać o prawa i możliwości rowerzystów w Bydgoszczy oraz uczyć ich bezpiecznego poruszania się po drodze.

W ramach rozpoczęcia sezonu rowerowego, Stowarzyszenie Bydgoska Masa Krytyczna pod przewodnictwem Wojciecha Bulanda postanowiło zorganizować festyn oraz peleton rowerowy na terenie Bydgoszczy. Już 29 kwietnia 2011 roku o godzinie 18 wszyscy chętni rowerzyści, oczywiście odpowiednio przygotowani do przejazdu, będą mogli uczestniczyć w peletonie, którzy przejedzie z Rynku Starego przez Śródmieście, aż do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku.

W ramach imprezy przygotowano również coś dla najmłodszych. Od godziny 16, również 29 kwietnia 2011 roku, przy ZOO w Myślęcinku odbędzie się festyn dla tych rowerzystów, którzy po drogach nie mogą jeszcze poruszać się sami. W ramach festynu przewidziane są zajęcia teoretyczne i praktyczne, dotyczące bezpiecznej jazdy na rowerze po mieście, a także wiele gier i zabaw.

Galeria zdjęć

Dodano: 25 kwietnia 2011 przez Administrator, liczba wyświetleń: 1733.

Komentarze

Brak komentarzy.

wiadomości: 279 | zdjęć: 0 | wydarzeń: 0 | użytkowników: 14 | postów: 0 | firm: 1 | ogłoszeń: 1
50 gości
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) Portal WaszaBydgoszcz.pl | 2010-2015

Poprawny CSS! Statystyki Xannstat