Niedziela, 09 grudnia 2018 r.         Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława
Aktualnie
min: 2ºC, max: 6ºC
możliwy deszcz
możliwy deszcz
Poniedziałek
min: 1ºC, max: 4ºC
niewielkie zachmurzenie
niewielkie zachmurzenie
Wtorek
min: -1ºC, max: 3ºC
pochmurno
pochmurno
Środa
min: -2ºC, max: 1ºC
przewaga chmur
przewaga chmur

Aktualności

Bydgoska Masa Krytyczna
Bydgoska Masa Krytyczna

Choć sama nazwa wydarzenia przywodzi na myśl występ zespołu metalowego albo rockowego, w wydarzeniu chodzi o coś zupełnie odmiennego – Bydgoska Masa Krytyczna  to stowarzyszenie, którego zadaniem jest dbać o prawa i możliwości rowerzystów w Bydgoszczy oraz uczyć ich bezpiecznego poruszania się po drodze.

W ramach rozpoczęcia sezonu rowerowego, Stowarzyszenie Bydgoska Masa Krytyczna pod przewodnictwem Wojciecha Bulanda postanowiło zorganizować festyn oraz peleton rowerowy na terenie Bydgoszczy. Już 29 kwietnia 2011 roku o godzinie 18 wszyscy chętni rowerzyści, oczywiście odpowiednio przygotowani do przejazdu, będą mogli uczestniczyć w peletonie, którzy przejedzie z Rynku Starego przez Śródmieście, aż do Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku.

W ramach imprezy przygotowano również coś dla najmłodszych. Od godziny 16, również 29 kwietnia 2011 roku, przy ZOO w Myślęcinku odbędzie się festyn dla tych rowerzystów, którzy po drogach nie mogą jeszcze poruszać się sami. W ramach festynu przewidziane są zajęcia teoretyczne i praktyczne, dotyczące bezpiecznej jazdy na rowerze po mieście, a także wiele gier i zabaw.

Galeria zdjęć

Dodano: 25 kwietnia 2011 przez Administrator, liczba wyświetleń: 1762.

Komentarze

Brak komentarzy.

wiadomości: 279 | zdjęć: 0 | wydarzeń: 0 | użytkowników: 15 | postów: 0 | firm: 1 | ogłoszeń: 1
32 gości
Wszystkie prawa zastrzeżone (c) Portal WaszaBydgoszcz.pl | 2010-2015

Poprawny CSS! Statystyki Xannstat